Zostaw swój adres mailowy, wówczas gołąb pocztowy przyniesie wieści o kolejnej "Migawce" prosto na Twoją skrzynkę..
Imię
Email

Nasz przyjaciel XOXO

Skomentuj przez profil Facebooka


You may also like...

8 Responses

 1. Tomasz Zak pisze:

  I już tylko od 9,5 EUR za dzień! 😀

  • XOXO WiFi pisze:

   Panie Tomaszu, w Polsce ta cena faktycznie może przerażać, jednak w odległych krajach, jak Chiny, Japonia, Kanada, Brazylia ceny 1GB w roamingu sięgają nawet kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przekonała się o tym ostatnio boleśnie prezydent Warszawy..;)

  • Wiesz Tomek, ludzie mają różne budżety i potrzeby, nie widzę powodu, by ironizowac.

  • Tomasz Zak pisze:

   Asiu – ja nie ironizuje. Możesz jechać w Bangkoku zerknąć na pływający market za 1200 bathow lub, lokalnymi środkami, za 30.

   Miesięczny nielimitowany dostęp do internetu w Tajlandii z prędkością ograniczoną do 512 kbps to koszt niecałych 320 bathow. Ile to, 32 zł, plus minus? 7-8 EUR? Na miesiąc!

   XOXO WiFi – Chiny? 1.2 GB danych na 120 dni? 20 EUR.

   10 GB na St Vincent i Grenadynach, na miesiąc? 30 EUR.

   Wystarczy korzystać z lokalnych kart SIM.

   Lub płacić za wygodę, 300 EUR miesięcznie.

  • Nie ironizujesz? Hmm, moze sie dopatruje ironi gdzie jej nie ma, ale forma parodiujaca reklame i szeroki usmiech -> ironia aż milo. IMHO, oczywiscie. To po pierwsze.

   Po drugie – powtorze – ludzie maja rozne potrzeby i budzety. Nie widze nic zlego w placeniu za komfort.

 2. XOXO WIFI :) Ciekawe jak by się sprawdził w dalszej części Waszej wyprawy ? Podobno ma globalny zasięg…mmm?. Testowy dwu miesięczny okres na razie mnie nie przekonał do jego zalet. Może Sponsor się wypowie. :) (nie jestem hejterem); A z drugiej strony co to za przyjaciel co zostawia w pół drogi :), Pozdrawiam.

  • XOXO WiFi pisze:

   Panie Adamie,XOXO WiFi naprawdę działa w ponad 100 krajach, niemalże w całej Azji, Amerykach, części Afryki i oczywiście w Europie. Dziewczyny miały okazję przetestować nasz najnowszy model o prędkości 4G (wcześniej posiadaliśmy wyłącznie 3G). Z założenia udostępnialiśmy nowe XOXO WiFi na okres standardowej wycieczki – 14dni, z małymi wyjątkami, np. Pani Pawlikowska korzystała z routera łącznie aż ok 30 dni. Przyznam, że dziewczyny znaliśmy i śledziliśmy dużo wcześniej, przed rozpoczęciem akcji :) i z ogromną radością przyjęliśmy informację, że nasze poczciwe XOXO WiFi będzie towarzyszyć im w podróży :) dlatego przeciągaliśmy okres testowy jak tylko to było możliwe, aż do 60 dni. Ale obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo 😉 A co do samego XOXO WiFi i jego zalet to przede wszystkim: wygoda, niezależność, mobilność i dobra cena, 1GB w roamingu w Azji to koszt nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.. Pozdrawiamy wszystkich obserwujących Somos dos i życzymy udanych podróży w 2018 roku! :)

  • … wyczerpująco, dziękuję – czekamy zatem na nowe przygody z XOXO WIFi :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *