Zostaw swój adres mailowy, wówczas gołąb pocztowy przyniesie wieści o kolejnej "Migawce" prosto na Twoją skrzynkę..
Imię
Email

Przepis na kawę z kokosa

Skomentuj przez profil Facebooka


You may also like...

10 Responses

 1. ale przepięknie, a u nas całą gębą WIOSNA !

 2. Tulum jest super… Bylismy tam z Igim naszym synkiem w zeszlym roku. Taka wyprawa Kuba-Meksyk-Stany… ech. Teskno nam za palmami. Zazdroszcze i pozdrawiam:)

 3. Emilia Busz pisze:

  Och Bożenko! Zemdlała bym tam na tej palmie ze strachu a potem na tej plaży z zachwytu 😀 <3

 4. Justa pisze:

  Oglądałyśmy w napięciu! Hania ciągle pytała gdzie jest Gaja…bo nam na Sri Lance spadł maleńki kokos 30 cm od nas. To ja jutro zrobię sobie gwatemalska kawę z mlekiem kokosowym, słuchając Chopina. Prawie robi wielka różnicę 😉 Pozdrowienia!

 5. Ewa Siuda pisze:

  W Polsce też już coraz piękniej, wiosna przyspieszyła o jeden miesiąc. Świat jest piękny tylko szkoda, że nie wszyscy ludzie tego nie widzą.

 6. Ewa Siuda pisze:

  Pozdrawiam kokosowe towarzystwo

 7. Tomasz Anders pisze:

  Zakochałem się w tej kobiecie :-)

 8. Krysia Krupa pisze:

  Niby za dużo na tym zdjęciu nie widać, ale mam poczucie, że czujesz się tam jak w raju 😉 Oby jak najwięcej takich dni!!!

 9. Dzis nie wytrzymalam i po raz drugi spróbowałam wlezc na palme. I wlazlam! Zemdlalam prawie ze strachu, jak po zerwaniu kokosa zaczelam sie z niej zeslizgiwac. Na szczescie ziemia byla blisko, bo ja na mniej ambitne drzewa wchodzilam, wiec udalo sie zeskoczyc, ale jak ten Chopin na te wysokie wlazi, zrywa kokosy i calo zlazi na dol (nie spadajac, ani nie zjezdzajac, krzyczac „aaaaa”) to ja na prawde nie wiem..

 10. No własnie. Nie wytrzymałam i wlazłam na palme. Pod tym linkiem kryje się relacja:) http://somosdos.fotowyprawy.com/2016/04/polowanie-na-kokosy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *