Zostaw swój adres mailowy, wówczas gołąb pocztowy przyniesie wieści o kolejnej "Migawce" prosto na Twoją skrzynkę..
Imię
Email

Jak się chce..

Skomentuj przez profil Facebooka


You may also like...

8 Responses

 1. lavinka pisze:

  Słowa „Wielokropka” powtarzane są w mej rodzinie od lat i bardzo motywują do działania (może mamy wspólnych przodków?). Drugie takie powiedzenie to: koniec języka za przewodnika. To tak działa. Potrzebujesz pomocy? Idź do ludzi, zawsze znajdzie się dobra dusza.

 2. Przepiękny wpis, jak i pozostałe z resztą. Jesteście żywym przykładem: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, a myślę, że nawet nie na dobre wyszło, a na fantastyczne. Gajka wygląda na najradośniejsze dziecko pod słońcem, obie wyglądacie jak ambasadorski szczęścia :) Powodzenia!!!

 3. Przeczytałam jak zwykle z przyjemnością. Po obejrzeniu filmiku przypomniało mi się, jak się jak Gaja była malutka, jeszcze nie chodziła a teraz skacze i wdrapuje się wszędzie :-). Buziaki dla Was.

 4. Anna Jamróg pisze:

  Podziwiam odwagę i zazdroszczę!

 5. Anna Jamróg pisze:

  Niektórzy faceci to durnie do kwadratu !

 6. Tomek pisze:

  Proszę zwrócić uwagę na poziom pani wielokropek. Wyniosłość, zalecenia co do stosowania parapsychologii, tendencyjna niechęć do facetów pomaga tylko na krótką chwilę, a czytanie tej pani jest w istocie stratą czasu. Dzisiejszy przykład – dziewczyna opisuje na forum, że facet wykorzystał ją uczuciowo. Po tym wszystkim owa bohaterka poprosiła tego chłopaka o zapomnienie o sprawie. Jednak sumienie nie daje jej spokoju. Opisała to w swoim poście.
  Co radzi jej pani wielokropek? Dziwi się, że wypowiedzenie słowa zapomnijmy o sprawie nie stało się ciałem. Nie może zrozumieć, że dziewczyna wciąż rozpamiętuje przykrość, która ją napotkała. Nie może zrozumieć, że słowa „zapomnijmy” nie przekładają się na to co dziewczyna czuje. Ta pani żyje w alternatywnej rzeczywistości. Jest przekonana, że słowa kreują rzeczywistość. Wykorzystana dziewczyna już nic więcej nie napisała. Jak bowiem odpowiedzieć na takie głupoty?

  Szerzej ujmując temat ta pani posługuje się techniką NLP, stosowaną przez tzw. coachy, z których teraz więcej osób się śmieje niż traktuje je poważnie. Nigdy nie udowodniono jej skuteczności naukowej. A pani wielokropek dalej z uporem maniaka lansuje techniki należące do tej metody. Niejednej osobie zrobiło się w trudnej sytuacji życiowej jeszcze bardziej przykro niż wcześniej.

  Zaskakujące jest to, że ta pani jest na tym forum moderatorem. Stale wciska swoje farmazony. Oczywiście nie musi brać odpowiedzialności za swoje słowa, bo to przecież internet. Stara się pisać wiarygodnie, niemniej jestem przekonany, że więcej szkodzi ludziom szukającym pomocy, niż im pomaga. Chętnie bym przeczytał Pani komentarz do tego co napisałem.

 7. Bestia Peluda pisze:

  Panie Tomku. Wspomnianego forum nie odwiedzalam od czasow podrozy, natomiast wczesniej czesto bywalam tam gosciem. Przedstawionej przez Pana sprawy nie znam i na jej temat sie nie wypowiem. Natomiast pamietam, ze wypowiedzi Wielokropka czesto byly w punkt – w mojej opinii trafione, choc czasem trudne do przyjecia, bo wymagaly zaakceptowania rzeczywistosci, zmierzenia sie z wyjsciem ze strefy komfortu, podjecia odpowiedzialnosci za swe decyzje albo w ogole podjecia decyzji, co samo w sobie czesto jest bardzo trudne i wiaze sie z przezywaniem chociazby przykrosci, leku, wstydu i innych niemilych emocji. Cenilam sobie wypowiedzi Wielokropka bardzo, szczegolnie w zestawieniu z emocjonalnymi i nacechowanymi projekcja komentarzami niektorych z czytelnikow.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *